Polska, trojak, 1592

Polska, trojak, 1592

Polska, trojak, 1592

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2013 20:55:00
102879
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1592, Malbork
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger M.92.1.a

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1665

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  320 zł
4)  310 zł
5)  280 zł
6)  260 zł
7)  240 zł
8)  185 zł
9)  180 zł