Polska, medal "na pamiątkę chrztu"

Polska, medal

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2013 21:39:00
103376
Opis: Polska - XIX wiek, medal "na pamiątkę chrztu", Warszawa, medal autorstwa J. Majnerta, Aw: Scena chrztu Chrystusa w rzece, Rw: U góry napis NA PAMIĄTKĘ CHRZTU, wokoło usuniętej dedykacji cztery anioły
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: usunięta dedykacja, na rancie punca, 60 mm srebro 72.40 g

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 756

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  200 zł
4)  150 zł
5)  130 zł