Polska, grosz srebrny (srebrnik), 1767 FS

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2013 21:14:00
103273
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, grosz srebrny (srebrnik), 1767 FS, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 217

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 2449

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  230 zł
4)  210 zł
5)  190 zł
6)  185 zł
7)  180 zł