Polska, szóstak, 1755 EC

Polska, szóstak, 1755 EC

Polska, szóstak, 1755 EC

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2013 21:11:30
103275
Opis: Polska - August III 1733-1763, szóstak, 1755 EC, Lipsk
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Khant 693

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 282

1)  155 zł
2)  150 zł