Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2013 20:56:30
102874
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1596, Bydgoszcz
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger B.96.2.a/b

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 257

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  135 zł