Aukcja nr 55

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
Jesteś w: A55  POLSKA  Stefan Batory 1576-1586
306 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, odmiana z małą głową króla, Iger R.85.1.k (R), Gerbaszewski 32, ładny, patyna
400 zł
480 zł
307 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, Iger R.85.1.k (R), Gerbaszewski 43, delikatna patyna
350 zł
280 zł
308 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, odmiana z małą głową króla, Iger R.85.1.n (R3), Gerbaszewski 5, bardzo rzadki wariant z napisem CIVIT, moneta tylko raz pojawiła się na 24 aukcji W..
1 000 zł
800 zł
309 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, odmiana z dużą głową króla, Iger R.85.2.a (R), Gerbaszewski 74, patyna
350 zł
300 zł
310 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Ryga, odmiana z dużą głową króla, Iger R.86.1.a (R), Gerbaszewski 17, patyna
300 zł
311 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Ryga, odmiana z małą głową króla, Iger R.86.2.c/a (R), Gerbaszewski 9, piękny egzemplarz, patyna
500 zł
1 000 zł
312 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Ryga, odmiana z małą głową króla, Iger R.86.2.d/a (R), Gerbaszewski 4, bardzo ładny
II+/I-
EF+/UNC-
400 zł
400 zł
313 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1578, Gdańsk, na awersie kropka na końcu napisu
500 zł
400 zł
314 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1579, Gdańsk, odmiana z kropką na końcu napisu, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS64, wyśmienity egzemplarz, krążek z końca blachy
I/I-
UNC/UNC-
1 000 zł
1 800 zł
315 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1579, Gdańsk, odmiana z kropką na końcu napisu, ładnie zachowany
500 zł
650 zł
316 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1579, Gdańsk, odmiana z kropką na końcu napisu
II-/III+
EF-/VF+
500 zł
460 zł
317 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1579, Gdańsk, odmiana z gwiazdką na końcu napisu
400 zł
850 zł
318 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1580, Olkusz, Aw: Duża głowa króla w prawo i napis wokoło STEPANVS D G REX POLO, Rw: Orzeł z hebem Batorych na piersi i napis wokoło GROSSVS*NO*REG POLO*1*5*8*0..
III-
VF-
5 000 zł
319 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1581, Ryga, odmiana z dwiema tarczami herbowymi i pełną datą poniżej, Gerbaszewski 2.3, T. 8, bardzo ładny i rzadki, patyna
III+/II-
VF+/EF-
2 000 zł
2 200 zł
320 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1581, Ryga, odmiana z herbem Rygi i pełną datą po bokach, Gerbaszewski 3.19
500 zł
400 zł
321 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1581, Ryga, odmiana z herbem Rygi i skróconą datą po bokach, Gerbaszewski 4.1
400 zł
322 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1582, Ryga, Gerbaszewski 1, moneta z końca blachy, ale bardzo ładna
500 zł
460 zł
323 Stefan Batory 1576-1586
szeląg 1583, Olkusz, Kop. 471
200 zł
260 zł
324 Stefan Batory 1576-1586
szeląg 1586, Olkusz, na rewersie litery N - H po bokach korony i mały herb Batorych, patyna
200 zł
260 zł
325 Stefan Batory 1576-1586
szeląg 1586, Olkusz, na rewersie litery N - H po bokach korony i duży herb Batorych, lekko niecentrycznie wybity, patyna
200 zł
160 zł