Aukcja nr 55

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
Jesteś w: A55  POLSKA  Stefan Batory 1576-1586
286 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1581, Wilno, bez herbu podskarbiego, Iger V.81.2.c (R5), Ivanauskas 4SB22-9, rzadki i ładny
4 000 zł
5 000 zł
287 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1581, Wilno, herb Leliwa podskarbiego Jana Hlebowicza pod popiersiem króla, mały herb Batorych na rewersie, Iger V.81.3.a (R), Ivanauskas 4SB27-11, bardzo ładn..
400 zł
550 zł
288 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Wilno, Iger V.82.1.b (R), Ivanauskas: awers 4SB41-16, rewers 4SB40-15, bardzo ładny, patyna
450 zł
750 zł
289 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Wilno, Iger V.82.1.b (R), Ivanauskas 4SB41-16, ładnie zachowany
450 zł
360 zł
290 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1583, Wilno, Iger V.83.1.a (R), Ivanauskas 4SB45-18, ładny
400 zł
320 zł
291 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1583, Wilno, Iger V.83.1.a (R), Ivanauskas 4SB44-17, ładny, patyna
400 zł
460 zł
292 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1583, Wilno, Iger V.83.1.a (R), Ivanauskas 4SB44-17, ładny
400 zł
293 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1584, Wilno, Iger V.84.1.a (R), ale popiersie w odmiennej zbroi, Ivanauskas 4SB51-22, ładny
400 zł
380 zł
294 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1584, Wilno, Iger V.84.1.a (R), ale popiersie w odmiennej zbroi, Ivanauskas 4SB51-22
III+/II-
VF+/EF-
350 zł
280 zł
295 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Wilno, Iger V.85.2.b (R), Ivanauskas 4SB54-24
250 zł
260 zł
296 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Wilno, Iger V.85.2.b (R), Ivanauskas 4SB54-24, drobna wada wybicia
200 zł
160 zł
297 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Wilno, Iger V.86.1.a (R), ale inna interpunkcja, Ivanauskas 4SB60-29, ładny
400 zł
360 zł
298 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1581, Ryga, Iger R.81.1.b (R4), Gerbaszewski 8, T. 12, bardzo rzadki
1 500 zł
4 000 zł
299 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1581, Ryga, Iger R.81.1.e (R4), Gerbaszewski 5, T. 12, bardzo rzadki
1 000 zł
3 600 zł
300 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Ryga, Iger R.82.1.a (R2), Gerbaszewski 8, T. 3, rzadki, patyna
600 zł
550 zł
301 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Ryga, Iger R.82.1.c (R2), Gerbaszewski 7, T. 3, nieznacznie uszkodzony krążek menniczy, rzadki
400 zł
320 zł
302 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Ryga, Iger R.82.1.d (R2), Gerbaszewski 5, T. 3, piękny i rzadki, delikatna patyna
600 zł
1 600 zł
303 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1583, Ryga, Iger R.83.1.a (R1), Gerbaszewski 15, ładny egzemplarz z patyną
400 zł
550 zł
304 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1583, Ryga, Iger R.83.1.d (R1), Gerbaszewski 9, bardzo ładny, patyna
II/II+
EF/EF+
400 zł
380 zł
305 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1583, Ryga, Iger R.83.1.e (R1), Gerbaszewski 9
350 zł