Aukcja nr 55

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
Jesteś w: A55  POLSKA  Jan III Sobieski 1674-1696
639 Jan III Sobieski 1674-1696
ort 1677, Bydgoszcz, po bokach tarczy herbowej cyfry 1 - 8 i litery S - B (inicjały Santiego de Urbanis Bani - zarządcy mennicy), moneta wybita z końcówki blachy, pat..
750 zł
640 Jan III Sobieski 1674-1696
ort 1677, Bydgoszcz, cyfry 1 - 8 i litery S - B po bokach tarczy herbowej, patyna
600 zł
641 Jan III Sobieski 1674-1696
ort 1677, Bydgoszcz, cyfry 1 - 8 i litery S - B po bokach tarczy herbowej
500 zł
400 zł
642 Jan III Sobieski 1674-1696
ort 1677, Bydgoszcz, litery S - B nad nominałem 1 - 8, H-Cz. 2433 (R1), patyna, rzadki
600 zł
480 zł
643 Jan III Sobieski 1674-1696
ort 1678, Bydgoszcz, rzadsza odmiana z cyframi 1 - 8 i literami S - B po bokach tarczy herbowej, T. 6, patyna
750 zł
644 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1677, Bydgoszcz, litery S B pod popiersiem króla, H-Cz. 5283 (R6), T. 8, mennicza wada bicia, bardzo rzadki
500 zł
1 000 zł
645 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1684, Bydgoszcz, pod popiersiem króla w zbroi litery S P (inicjały mincerza Samuela von Phachtera), H-Cz. 5290 (R5), moneta wybita nieco uszkodzonym stemplem,..
600 zł
2 200 zł