Aukcja nr 45

USD/PLN: 2.870 | EUR/PLN: 3.960 | data: 26-02-2011
531 SAKSONIA / Fryderyk Krystian 1763
talar 1763, Drezno, 27.91 g, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Schnee 1053, Dav. 2677, delikatna patyna
1 000 zł
1 100 zł
532 Ksawery 1764-1768 / jako administrator
talar 1766, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, 27.93 g, Schnee 1055, Dav. 2678, patyna
1 250 zł
1 400 zł
533 Ksawery 1764-1768 / jako administrator
talar 1767, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, 27.92 g, Schnee 1055, Dav. 2678, niewielkie uszkodzenia na krawędzi, patyna
III+/II-
VF+/EF-
1 000 zł
1 200 zł
534 Ksawery 1764-1768 / jako administrator
1/24 talara 1768, Drezno, pięknie zachowane
125 zł
420 zł