Aukcja nr 45

USD/PLN: 2.870 | EUR/PLN: 3.960 | data: 26-02-2011
911 POLSKA / Aleksander II 1855-1881
odznaka Sołtysa Gubernii Warszawskiej 19.02.1864, z oryginalną zawieszką z łańcuchem, mosiądz
1 000 zł
912 POLSKA / II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
odznaka pamiątkowa Oficerskiej Szkoły Dowództwa Okręgu Korupusu Nr 1, na odwrocie numer 19, wykonanie: J. Michrowski Warszawa, tombak, resztki srebrzenia, Sawicki- Wi..
1 000 zł
4 200 zł
913 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
medal Za Gorliwość, złoto 24.12 g, 30 mm, Diakov 1138.3 (R1), uderzenie na rancie, drobne rysy w tle, patyna
5 000 zł
5 500 zł
914 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
medal Za Gorliwość, srebro 16.57 g, 30 mm, Diakov 1138.3, patyna
300 zł
500 zł
915 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
11 pułk huzarów im. księcia pruskiego Henryka, odznaka pamiątkowa w formie krzyża równoramiennego z koroną i z monogramami carów oraz datami 1907, 1765-1807, 1651, dw..
1 500 zł
13 000 zł
916 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
odznaka pamiątkowa w formie dwugłowego orła z czasów panowania cesarzowej Elżbiety \Za ukończenie Szkoły Kawalerii w Jelizawetgradzie, odznaka dwuczęściowa
1 500 zł
5 000 zł
917 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
odznaka \Za Ratowanie Ginących na Morzu, odznaka dwuczęściowa w kształcie krzyża greckiego z dwiema kotwicami
1 250 zł
2 300 zł
918 ROSJA / XIX-XX wiek
odznaka Cesarskiego Towarzystwa Myśliwskiego nadana Karolowi Meisnerowi, odznaka dwuczęściowa w kształcie gwiazdy sześcioramiennej, złocona, mosiądz 64 x 55 mm, na st..
600 zł
2 400 zł