Aukcja nr 44

USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
Jesteś w: A44  ORDERY I ODZNACZENIA
1147 POLSKA
Krzyż Wielki (I klasa) Orderu Odrodzenia Polski w oryginalnym pudełku wraz ze wstęgą, nadany w 1938 roku, krzyż złocony emaliowany 68 mm, gwiazda orderowa srebrna ema..
12 500 zł
1148 POLSKA
odznaka pamiątkowa Gwiazda Przemyśla 1920, na odwrocie numer 2631 i punca wytwórcy E.M.UNGER / LWÓW, mosiądz 43 x 54 mm, Stela 13.63.a, brak wstążki
300 zł
340 zł
1149 POLSKA
odznaka sołtysa, na stronie odwrotnej sygnatura BR. ŁOPIEŃSCY / WARSZAWA, na nakrętce sygnatura B-CIA ŁOPIEŃSCY WARSZAWA, odznaka z nakrętką jest rzadka
200 zł
1150 ROSJA
Order św. Anny krzyż 3 klasy, na stronie odwrotnej punce Orzeł carski i litery AK, na uszku państwowa próba (56 i głowa), złoto 35 x 40 mm, lekko uszkodzona emalia, ..
7 500 zł