Aukcja nr 44

USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
Jesteś w: A44  LITERATURA NUMIZMATYCZNA
881 Davenport, John S. - Oversize multiple talers of the Brunswick Duchies and Saxe-Launeburg, Galesburg 1956, egzemplarz nr 395, 74 str., bogato ilustrowane, oprawa twar..
200 zł
882 Dudik, Beda - Des Hohen Deutschen Ritterordens Münz-Sammlung in Wien, Wiedeń 1858, 267 str., 22 tablice z rysunkami, stara oprawa w półskórek ze złoceniami, bardzo do..
2 000 zł
883 Fabriczy, Cornelius von - Medaillen der Italienischen Renaissance, Lipsk, tom IX pracy \Monographien des Kunstgewerbes\" Jeana Louisa Sponsela
200 zł
884 Gumowski, dr Marian - Moneta w starożytności, odbitka z Wiadomości Numizmatyczno-Archeologicznych tom XII i XIII z lat 1928-1930, 82 str., ilustracje w tekście, tward..
150 zł
120 zł
885 Gumowski, dr Marian - Podręcznik Numizmatyki Polskiej, Kraków 1914, 296 stron z nielicznymi ilustracjami oraz 80 dołączonych tablic, twarda oprawa z półskórkiem i mar..
600 zł
600 zł
886 Hutten-Czapski, hr. Emeryk - Catalogue de la Collection des Médailles et Monnaies Polonaises, Paryż 1871, tom 1, z księgozbioru Stanisława Kosieradzkiego, egzemplarz .. II
4 000 zł
3 200 zł
887 Mrowiński, Eugeniusz - Monety Rygi, Warszawa 1986, opracowanie dr. Borysa Paszkiewicza, 246 str, w tym 36 tablic, nieliczne ilustracje w tekście, ładna oprawa w półsk..
200 zł
888 Raczyński, hr. Edward - Gabinet Medalów Polskich oraz tych, które się dziejów Polski tyczą począwszy od najdawniejszych aż do końca panowania Jana III (1513-1696), Be..
4 000 zł
3 200 zł
889 Rybarski, Roman - Skarb i pieniądz za Jana Kazimierza, Michała Korybuta i Jana III, Warszawa 1939, z serii Prac Towarzystwa Naukowego Warszawskiego, 540 str., bez ilu..
200 zł
240 zł
890 Ryszard, Antoni - Bibliografia Numizmatyczna Polska, Spis dzieł, pism i artykułów o monetach, medalach i rzeczach menniczych polskich traktujących, Kraków 1882, 114 s..
200 zł
340 zł
891 Stronczyński, Kazimierz - Dawne Monety Polskie dynastyi Piastów i Jagiellonów, Piotrków 1883, tomy 1-3, blisko 750 stron z ilustracjami w tekście i dodatkowo 35 tabli..
4 000 zł
4 600 zł
892 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, roczniki z lat 1918-1925, Kraków, całość we wspólnej twardej oprawie w płótno z marmurkiem z papierową obwolutą, 882 str. z n..
500 zł
1 050 zł
893 Adolph Hess Nachf., Sammlung Justizrat dr. Penzig, Leipzig, Sächsische Münzen, Frankfurt am Main 1929 r., ładna twarda oprawa w płótno z zachowaną oryginalną okładką,..
150 zł
894 Classical Numismatic Group, Triton IV, New York 5-6.12.2000, sesja 1-2: monety antyczne Grecji i Rzymu oraz sesja 3-4: \The Extraordinary Collection of Henry V. Karol..
400 zł
370 zł