Aukcja nr 44

USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
Jesteś w: A44  POLSKA
226 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1528, Kraków, głowa orła w lewo, Iger K.28.2 (R5), H-Cz. 285 R3, T. 50, pierwsza moneta koronna, na której pojawił się nowoczesny portret króla, bardzo ładnie ..
7 500 zł
11 000 zł
227 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak dla ziem pruskich 1535, Toruń, odmiana popiersie króla w ozdobnym czepcu, Iger T.35.1.b (R4), T. 18, moneta z 32 aukcji WCN, rzadki i pięknie zachowany
7 500 zł
8 800 zł
228 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1536, Elbląg, T. 2, rzadszy rocznik, ciemna stara patyna
1 000 zł
800 zł
229 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1537, Gdańsk, wąska głowa króla, Iger G.37.1.b (R1), T. 2, nieco rzadszy rocznik, ładnie zachowany
750 zł
1 200 zł
230 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1539, Gdańsk, Iger G.39.1.m (R1), ciemna stara patyna, piękny stan zachowania
1 250 zł
1 150 zł
231 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1539, Gdańsk, Iger G.39.1.e (R1), bardzo ładny
II/II+
EF/EF+
1 250 zł
1 000 zł
232 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1540, Gdańsk, Iger G.40.1.c (R1), ciemna stara patyna
600 zł
233 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1540, Gdańsk, Iger G.40.1.e (R1), ciemna patyna
III+/II-
VF+/EF-
500 zł
400 zł
234 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1540, Elbląg, Iger E.40.1.b (R2), patyna
500 zł
400 zł
235 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz bez daty, Głogów, Fbg. 295, moneta bita przez królewicza Zygmunta jako księcia głogowskiego, dość ładny i czytelny egzemplarz
600 zł
720 zł
236 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1506, Głogów, Fbg. 296, moneta królewicza Zygmunta jako księcia głogowskiego, dość ładna z blaskiem menniczym
600 zł
480 zł
237 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1528, Kraków, delikatna patyna
200 zł
160 zł
238 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1528, Kraków, patyna
200 zł
210 zł
239 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1529, Kraków, moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem, patyna
150 zł
240 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1529, Toruń, bardzo ładny
200 zł
210 zł
241 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1530, Toruń, delikatna patyna
III+/II-
VF+/EF-
200 zł
250 zł
242 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1534, Toruń, drobna wada bicia
125 zł
243 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1534, Elbląg
300 zł
360 zł
244 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1535, Toruń, duże popiersie króla
200 zł
210 zł
245 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1535, Toruń, małe popiersie króla
150 zł
120 zł