Aukcja nr 44

USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
Jesteś w: A44  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
418 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak anomalny (15)96, litera K po dacie, odmiana nienotowana w katalogu Igera w starszej literaturze przypisywana do mennicy olkuskiej, bardzo rzadki, delikatna pat..
3 000 zł
2 400 zł
419 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.d, patyna
250 zł
200 zł
420 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Lublin, Iger L.96.2.a (R), drobna wada bicia, ciemna patyna
300 zł
360 zł
421 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wilno, odmiana z herbem Chalecki pomiędzy gałązkami, kryza pod szyją króla mocno pofałdowana, Iger V.96.4.a (R5), Ivanauskas 5SV46-23, T. 18, bardzo rzadki
2 500 zł
2 500 zł
422 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wilno, odmiana z herbem Chalecki pomiędzy gałązkami, kryza pod szyją króla prosta, Iger V.96.3.a (R6), Ivanauskas 5SV47-23, T. 18, moneta z 21 aukcji WCN..
2 500 zł
3 200 zł
423 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wilno, odmiana z herbem Chalecki i lewkiem, Iger V.96.2.a (R1), Ivanauskas 5SV48-25, patyna
300 zł
420 zł
424 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Bydgoszcz, Iger B.97.2.b, patyna
250 zł
260 zł
425 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Wilno, głowa wołu i herb Chalecki, Iger V.97.2.a (R), Ivanauskas 5SV52-29, patyna
400 zł
440 zł
426 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Wilno, głowa wołu i herb Chalecki, Iger V.97.2.a (R), Ivanauskas 5SV52-29
350 zł
440 zł
427 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Poznań, litery HR - HT, Iger P.98.2.a (R), moneta w starszej literaturze przypisywana do mennicy krakowskiej, patyna
400 zł
428 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wschowa, litery HR - K, Iger W.98.2.d, moneta w starszej literaturze przypisywana mennicy krakowskiej
200 zł
420 zł
429 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wilno, bardzo rzadka odmiana trojaka z herbem Łabędź po prawej stronie głowy wołowej, Iger V.98.4.a (R5), Ivanauskas 5SV63-39, T. 20, bardzo rzadki i ład..
4 000 zł
6 200 zł
430 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wilno, głowa wołu i herb Chalecki, kryza pod szyją króla mocno pofałdowana, Iger V.98.1.b (R1), Ivanauskas 5SV58-35, piękny egzemplarz, delikatna patyna
750 zł
2 400 zł
431 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wilno, głowa wołu i herb Chalecki, kryza pod szyją króla prosta, Iger V.98.2 (R4), Ivanauskas 5SV54-31, patyna
600 zł
1 600 zł
432 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Wschowa Iger W.99.a.b, ciemna patyna
200 zł
160 zł
433 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Wilno, herb Łabędź i hak menniczy, Iger V.99.b ( R4), Ivanauskas 5SV65-40, T. 15, rzadki i ładny
4 000 zł
6 000 zł
434 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.00.1.a (R1), piękny, patyna
450 zł
1 550 zł
435 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Lublin, Iger L.00.2.a, patyna
300 zł
340 zł
436 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Poznań, odmiana z obwódką przy popiersiu, Iger P.01.1.a (R7), ciemna patyna, bardzo rzadka moneta z aukcji PDA
2 500 zł
6 400 zł
437 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.01.1.a (R1), wyśmienity stan zachowania
1 000 zł
2 500 zł