Aukcja nr 42

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
Jesteś w: A42  POLSKA  Zygmunt III Waza 1687-1632
234 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1601, Kraków, popiersie króla w prawo, Iger K.01.2.a (R1), moneta wybita nieco uszkodzonym stemplem
400 zł
460 zł
235 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1603, Kraków, odmiana litera K dzieli datę, Iger K.03.1.a (R1)
300 zł
440 zł
236 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1604, Kraków, Iger K.04.1.a (R1), nierówna patyna
300 zł
400 zł
237 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1605, Kraków, odmiana z cyfrą 5 jak odwróconą 2, Iger K.05.1.b (R1), patyna
500 zł
860 zł
238 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1619, Ryga, Iger R.19.1.a (R3), Gerbaszewski 1.20, rzadki
600 zł
1 450 zł
239 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1620, Kraków, Iger K.20.1.b
100 zł
140 zł
240 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1621, Kraków, Iger K.21.1.a
100 zł
150 zł
241 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1623, Kraków, Iger K.23.1.a
100 zł
130 zł
242 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1631, Elbląg, okupacja szwedzka, emisja miejska z tytulaturą Gustawa Adolfa, znak mennicy- kapelusz, Iger E.31.2.b (R1), Ahlström 20.a
250 zł
480 zł
243 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1632, Elbląg, okupacja szwedzka, emisja miejska z tytulaturą Gustawa Adolfa, Iger E.32.1.c (R), Ahlström 21 ciemna patyna
250 zł
340 zł
244 Zygmunt III Waza 1687-1632
1 öre 1597, Sztokholm, Ahlström 17, bardzo ładne, patyna
2 500 zł
2 200 zł
245 Zygmunt III Waza 1687-1632
trzykrucierzówka 1617, Kraków
150 zł
220 zł
246 Zygmunt III Waza 1687-1632
trzykrucierzówka 1617, Kraków
150 zł
210 zł
247 Zygmunt III Waza 1687-1632
trzykrucierzówka 1618, Kraków, T.7, rzadkie i delikatna patyna
400 zł
820 zł
248 Zygmunt III Waza 1687-1632
półtorak 162?, Bydgoszcz, niedobita ostatnia cyfra daty, bardzo ładny i rzadki
150 zł
120 zł
249 Zygmunt III Waza 1687-1632
grosz 1606, Kraków, moneta z końca blachy, ale ładnie zachowana
100 zł
120 zł
250 Zygmunt III Waza 1687-1632
grosz 1607, Kraków
125 zł
150 zł
251 Zygmunt III Waza 1687-1632
grosz 1610, Wilno, Ivanauskas 3SV77-19
150 zł
460 zł
252 Zygmunt III Waza 1687-1632
grosz 1614, Kraków, ładnie zachowany, patyna
100 zł
170 zł
253 Zygmunt III Waza 1687-1632
grosz 1615, Wilno, rzadsza odmiana z literami H - W i znakiem trefl, Ivanauskas 3SV136-33, T. 6, wybity nieco niecentrycznie, patyna
500 zł
1 100 zł