Aukcja nr 42

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
Jesteś w: A42  ORDERY I ODZNACZENIA
912 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
krzyż kawalerski Orderu Odrodzenia Polski (Vklasa) 44 mm, wstążka, oryginalne pudełko, minimalna wada emalii
200 zł
540 zł
913 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
Krzyż Armii Ochotniczej 1920, rzadka wersja tłoczona stemplem bez liter AO i daty 1920, mosiądz, 36 x 36 mm, Stela 14.2, oryginalna wstążka
500 zł
914 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
odznaka 31 Pułku Strzelców Kaniowskich, mosiądz srebrzony, emalia, 85 x 85 mm powiększony wariant odznaki pułkowej zawieszany na sztandarze, mały ubytek emalii, bardz..
12 500 zł
10 000 zł
915 POLSKA POWOJENNA 1944-1952
odznaka pamiątkowa za XXX-lecia Sądownictwa Polskiego 1917-1947, brąz, 33 mm, wstążka, lekko skorodowana i czyszczona
300 zł
1 200 zł
916 ROSJA / Mikołaj I, 1825-1855
medal za zdobycie Warszawy w 1831 roku, srebro 9.29 g, 26 mm, Diakov 498.2 R1, patyna
1 500 zł
917 ROSJA / Mikołaj I, 1825-1855
krzyż św. Włodzimierza, IV klasa, (na 35 lat ustanowienia) po 1824 roku, złoto 7.35 g, na uszku punca 56, 35 x 35 mm, na stronie odwrotnej punce wytwórcy (EDUARD), ws..
6 000 zł
5 600 zł
918 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
odznaka strażnika leśnego z 2 poł. XIX wieku, mosiądz 92 x 89 mm
500 zł
919 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
medal Za Gorliwość, egzemplarz nadaniowy bez znaków probierczych, złoto \950, 78.01 g
30 000 zł
920 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
medal Czerwonego Krzyża za wojnę rosyjsko japońską 1904-1905, srebro 8.27 g, 24 mm, czerwona emalia, na uszku punca 84, patyna
250 zł
260 zł
921 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
akademicka odznaka Prowizora (Farmaceuty), mosiądz 53 x 45 mm, biała emalia, nakrętka z podkładką oraz miniatura odznaki Prowizora, srebro 29 x 23 mm, na stronie odwr..
2 500 zł
2 000 zł
922 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
akademicka odznaka Cesarskiej Wojskowej Akademii Medycznej mosiądz srebrzony 63 x 46 mm, nakrętka z podkładką, rzadka
2 500 zł
923 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
akademicka odznaka Instytutu Geodezyjnego, srebro 36.24 g, 60 x 45 mm, na stronie odwrotnej punce, nakrętką wraz z podkładką również w srebrze (punce), rzadka
3 000 zł
2 400 zł
924 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
akademicka odznaka absolwenta nie-medycznego fakultetu Rosyjskiego Cesarskiego Uniwersytetu, mosiądz z białą i niebieską emalią 64 x 33 mm, zapięcie na agrafkę
2 000 zł
925 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
miniaturka akademickiej odznaki, srebro 5,69 g, 31 x 23 mm, na stronie odwrotnej odznaki i nakrętki punce
500 zł
926 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
miniaturka akademickiej odznaki Szkoły Wojskowej, srebro 7,23 g, 28 x 22 mm, na stronie odwrotnej odznaki i nakrętki punce
500 zł
927 UKRAINA
pamiątkowa odznaka \Ukraina 1917\"; Archanioł Rusi trzyma miecz i tarczę z herbem woj. ruskiego (lew celtycki)
1 000 zł