Aukcja nr 34

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
Jesteś w: A34  MONETY OBCE
rubel 1878, Petersburg, Bitkin 92, patyna rubel 1878, Petersburg, Bitkin 92, patyna
1100 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
rubel 1878, Petersburg, Bitkin 92, patyna
200 zł
rubel 1878, Petersburg, Bitkin 92 rubel 1878, Petersburg, Bitkin 92
1101 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
rubel 1878, Petersburg, Bitkin 92
200 zł
rubel 1881, Petersburg, Bitkin 95 rubel 1881, Petersburg, Bitkin 95
1102 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
rubel 1881, Petersburg, Bitkin 95
III+/II-
VF+/EF-
300 zł
640 zł
połtina 1859, Petersburg, Bitkin 97 połtina 1859, Petersburg, Bitkin 97
1103 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
połtina 1859, Petersburg, Bitkin 97
II-/III+
EF-/VF+
125 zł
100 zł
połtina 1877, Petersburg, Bitkin 125, patyna połtina 1877, Petersburg, Bitkin 125, patyna
1104 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
połtina 1877, Petersburg, Bitkin 125, patyna
150 zł
130 zł
połtina 1878, Petersburg, Bitkin 127, patyna połtina 1878, Petersburg, Bitkin 127, patyna
1105 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
połtina 1878, Petersburg, Bitkin 127, patyna
125 zł
100 zł
25 kopiejek 1856, Petersburg, Bitkin 54 25 kopiejek 1856, Petersburg, Bitkin 54
1106 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek 1856, Petersburg, Bitkin 54
125 zł
150 zł
25 kopiejek 1857, Petersburg, Bitkin 55, ładny egzemplarz, patyna 25 kopiejek 1857, Petersburg, Bitkin 55, ładny egzemplarz, patyna
1107 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek 1857, Petersburg, Bitkin 55, ładny egzemplarz, patyna
300 zł
250 zł
25 kopiejek 1858, Petersburg, Bitkin 56, ładny egzemplarz 25 kopiejek 1858, Petersburg, Bitkin 56, ładny egzemplarz
1108 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek 1858, Petersburg, Bitkin 56, ładny egzemplarz
300 zł
310 zł
1109 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
150 zł
120 zł
25 kopiejek 1859, Petersburg, Bitkin 131, wyśmienity stan zachowania, rzadkie, patyna 25 kopiejek 1859, Petersburg, Bitkin 131, wyśmienity stan zachowania, rzadkie, patyna
1110 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek 1859, Petersburg, Bitkin 131, wyśmienity stan zachowania, rzadkie, patyna
300 zł
380 zł
25 kopiejek 1877, Petersburg, Bitkin 154 25 kopiejek 1877, Petersburg, Bitkin 154
1111 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek 1877, Petersburg, Bitkin 154
100 zł
25 kopiejek 1879, Petersburg, Bitkin 157, rzadkie 25 kopiejek 1879, Petersburg, Bitkin 157, rzadkie
1112 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek 1879, Petersburg, Bitkin 157, rzadkie
I-/II+
UNC-/EF+
400 zł
1 950 zł
zestaw 25 kopiejek 1847, 1858 i 1859, Petersburg, Bitkin 294, 56 i 131 -(rzadszy wariant św. Jerzy.. zestaw 25 kopiejek 1847, 1858 i 1859, Petersburg, Bitkin 294, 56 i 131 -(rzadszy wariant św. Jerzy..
1113 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
zestaw 25 kopiejek 1847, 1858 i 1859, Petersburg, Bitkin 294, 56 i 131 -(rzadszy wariant św. Jerzy w płaszczu), łącznie 3 sztuki
I-/II-
300 zł
240 zł
20 kopiejek 1861, Petersburg, bez liter, Bitkin 288, ładnie zachowane 20 kopiejek 1861, Petersburg, bez liter, Bitkin 288, ładnie zachowane
1114 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
20 kopiejek 1861, Petersburg, bez liter, Bitkin 288, ładnie zachowane
200 zł
160 zł
zestaw 20 kopiejek 1860, 1863 i 1881, Petersburg, Bitkin 168, 176 i 234, łącznie 3 sztuki zestaw 20 kopiejek 1860, 1863 i 1881, Petersburg, Bitkin 168, 176 i 234, łącznie 3 sztuki
1115 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
zestaw 20 kopiejek 1860, 1863 i 1881, Petersburg, Bitkin 168, 176 i 234, łącznie 3 sztuki
I/II
UNC/EF
200 zł
340 zł
5 rubli 1889, Petersburg,  Fr. 163, Bitkin 8, złoto 6.45 g, ładny egzemplarz 5 rubli 1889, Petersburg,  Fr. 163, Bitkin 8, złoto 6.45 g, ładny egzemplarz
1116 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
5 rubli 1889, Petersburg, Fr. 163, Bitkin 8, złoto 6.45 g, ładny egzemplarz
1 250 zł
1 450 zł
rubel koronacyjny 1883, Petersburg, Bitkin 217 rubel koronacyjny 1883, Petersburg, Bitkin 217
1117 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel koronacyjny 1883, Petersburg, Bitkin 217
350 zł
380 zł
rubel koronacyjny 1883, Petersburg, Bitkin 217, delikatna patyna rubel koronacyjny 1883, Petersburg, Bitkin 217, delikatna patyna
1118 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel koronacyjny 1883, Petersburg, Bitkin 217, delikatna patyna
350 zł
400 zł
rubel 1886, Petersburg, duża głowa cara, Bitkin 60 rubel 1886, Petersburg, duża głowa cara, Bitkin 60
1119 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel 1886, Petersburg, duża głowa cara, Bitkin 60
500 zł
400 zł