Aukcja nr 34

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
Jesteś w: A34  MONETY OBCE
rubel 1832, Petersburg, Bitkin 159, minimalne niedobicie na awersie rubel 1832, Petersburg, Bitkin 159, minimalne niedobicie na awersie
1060 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1832, Petersburg, Bitkin 159, minimalne niedobicie na awersie
400 zł
480 zł
rubel 1834, Petersburg, Bitkin 161, delikatna patyna rubel 1834, Petersburg, Bitkin 161, delikatna patyna
1061 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1834, Petersburg, Bitkin 161, delikatna patyna
400 zł
480 zł
rubel 1834, Petersburg, Bitkin 161, minimalne uszkodzenie obok daty, patyna rubel 1834, Petersburg, Bitkin 161, minimalne uszkodzenie obok daty, patyna
1062 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1834, Petersburg, Bitkin 161, minimalne uszkodzenie obok daty, patyna
250 zł
rubel 1837, Petersburg, Bitkin 168 rubel 1837, Petersburg, Bitkin 168
1063 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1837, Petersburg, Bitkin 168
250 zł
340 zł
rubel 1841, Petersburg. Bitkin 192, moneta wybita nieco uszkodzonym stemplem rubel 1841, Petersburg. Bitkin 192, moneta wybita nieco uszkodzonym stemplem
1064 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1841, Petersburg. Bitkin 192, moneta wybita nieco uszkodzonym stemplem
350 zł
300 zł
rubel 1841, Petersburg, Bitkin 192, patyna rubel 1841, Petersburg, Bitkin 192, patyna
1065 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1841, Petersburg, Bitkin 192, patyna
250 zł
rubel 1842, Petersburg, Bitkin 200, drobne mennicze wady krążka rubel 1842, Petersburg, Bitkin 200, drobne mennicze wady krążka
1066 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1842, Petersburg, Bitkin 200, drobne mennicze wady krążka
300 zł
320 zł
rubel 1842, Petersburg, Bitkin 200, rysy w tle rubel 1842, Petersburg, Bitkin 200, rysy w tle
1067 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1842, Petersburg, Bitkin 200, rysy w tle
300 zł
250 zł
rubel 1843, Petersburg, Bitkin 202, ładny egzemplarz, patyna rubel 1843, Petersburg, Bitkin 202, ładny egzemplarz, patyna
1068 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1843, Petersburg, Bitkin 202, ładny egzemplarz, patyna
I/I-
UNC/UNC-
1 000 zł
1 550 zł
rubel 1843, Petersburg, Bitkin 202 rubel 1843, Petersburg, Bitkin 202
1069 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1843, Petersburg, Bitkin 202
400 zł
380 zł
rubel 1843, Petersburg, Bitkin 202, ciemna patyna rubel 1843, Petersburg, Bitkin 202, ciemna patyna
1070 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1843, Petersburg, Bitkin 202, ciemna patyna
250 zł
rubel 1844, Petersburg, Bitkin 205 rubel 1844, Petersburg, Bitkin 205
1071 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1844, Petersburg, Bitkin 205
400 zł
320 zł
rubel 1846, Petersburg, Bitkin 208 rubel 1846, Petersburg, Bitkin 208
1072 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1846, Petersburg, Bitkin 208
400 zł
540 zł
rubel 1847, Petersburg, Bitkin 209, drobne ryski, delikatna patyna rubel 1847, Petersburg, Bitkin 209, drobne ryski, delikatna patyna
1073 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1847, Petersburg, Bitkin 209, drobne ryski, delikatna patyna
II/II-
EF/EF-
400 zł
rubel 1852, Petersburg, Bitkin 229, ładnie zachowany rubel 1852, Petersburg, Bitkin 229, ładnie zachowany
1074 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1852, Petersburg, Bitkin 229, ładnie zachowany
II+/I
500 zł
780 zł
rubel 1854, Petersburg, Bitkin 234, drobne ryski, delikatna patyna rubel 1854, Petersburg, Bitkin 234, drobne ryski, delikatna patyna
1075 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1854, Petersburg, Bitkin 234, drobne ryski, delikatna patyna
II/II-
EF/EF-
400 zł
320 zł
1076 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
350 zł
340 zł
połtina 1829, Petersburg, Bitkin 119, patyna połtina 1829, Petersburg, Bitkin 119, patyna
1077 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
połtina 1829, Petersburg, Bitkin 119, patyna
III+/III
VF+/VF
200 zł
360 zł
połtina 1848, Petersburg, Bitkin 261, patyna połtina 1848, Petersburg, Bitkin 261, patyna
1078 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
połtina 1848, Petersburg, Bitkin 261, patyna
150 zł
400 zł
1079 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
125 zł
240 zł