Aukcja nr 34

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
Jesteś w: A34  MONETY OBCE  SIEDMIOGRÓD
Stefan Bocskai 1604-1606, trojak 1606, Aw: Popiersie w zbroi w prawo i napis, Rw: Tarcze herbowe W.. Stefan Bocskai 1604-1606, trojak 1606, Aw: Popiersie w zbroi w prawo i napis, Rw: Tarcze herbowe W..
1182 SIEDMIOGRÓD
Stefan Bocskai 1604-1606, trojak 1606, Aw: Popiersie w zbroi w prawo i napis, Rw: Tarcze herbowe Węgier, Bocskajów i Siedmiogrodu, Resch 88, patyna
250 zł
250 zł