Aukcja nr 29

USD/PLN: 3.800 | EUR/PLN: 4.600 | data: 06-12-2003
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.49 g dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.49 g
684 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.49 g
1 500 zł
2 000 zł
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.49 g, minimaln.. dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.49 g, minimaln..
685 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.49 g, minimalne rysy
1 500 zł
2 000 zł
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.50 g dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.50 g
686 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.50 g
1 500 zł
2 000 zł
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, patyna 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, patyna
687 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, patyna
550 zł
440 zł
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, minimalna wada blachy, ciemna patyna 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, minimalna wada blachy, ciemna patyna
688 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, minimalna wada blachy, ciemna patyna
500 zł
400 zł
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272
689 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272
500 zł
580 zł
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, piękny egzemplarz 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, piękny egzemplarz
690 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, piękny egzemplarz
750 zł
1 500 zł
691 Powstanie Listopadowe 1830-1831
750 zł
2 200 zł
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, justowane, ładny egzemplarz 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, justowane, ładny egzemplarz
692 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, justowane, ładny egzemplarz
400 zł
520 zł
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273
693 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273
250 zł
200 zł
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, patyna 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, patyna
694 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, patyna
200 zł
210 zł
10 groszy 1831, Warszawa, łapy Orła proste, Plage 276, bardzo ładny egzemplarz 10 groszy 1831, Warszawa, łapy Orła proste, Plage 276, bardzo ładny egzemplarz
695 Powstanie Listopadowe 1830-1831
10 groszy 1831, Warszawa, łapy Orła proste, Plage 276, bardzo ładny egzemplarz
450 zł
1 650 zł
10 groszy 1831, Warszawa, łapy Orła zgięte, Plage 279 10 groszy 1831, Warszawa, łapy Orła zgięte, Plage 279
696 Powstanie Listopadowe 1830-1831
10 groszy 1831, Warszawa, łapy Orła zgięte, Plage 279
150 zł
290 zł
3 grosze 1831, Warszawa, Plage 282, ładnie zachowane, patyna 3 grosze 1831, Warszawa, Plage 282, ładnie zachowane, patyna
697 Powstanie Listopadowe 1830-1831
3 grosze 1831, Warszawa, Plage 282, ładnie zachowane, patyna
450 zł
1 050 zł
3 grosze 1831, Warszawa, Plage 282 3 grosze 1831, Warszawa, Plage 282
698 Powstanie Listopadowe 1830-1831
3 grosze 1831, Warszawa, Plage 282
150 zł
160 zł
pamiątkowe pudełko z kompletem monet Powstania Listopadowego, bez banknotu, oklejone ozdobnym papi.. pamiątkowe pudełko z kompletem monet Powstania Listopadowego, bez banknotu, oklejone ozdobnym papi..
699 Powstanie Listopadowe 1830-1831
pamiątkowe pudełko z kompletem monet Powstania Listopadowego, bez banknotu, oklejone ozdobnym papierem koloru wiśniowego. Na wieczku wytłoczone: Orzeł, złocony napis ..
3 000 zł
3 550 zł