Aukcja nr 29

USD/PLN: 3.800 | EUR/PLN: 4.600 | data: 06-12-2003
Jesteś w: A29  ORDERY I ODZNACZENIA
Krzyż Zasługi Wojsk Litwy Środkowej 1922, brąz, 43x43 mm, wstążka, Stela 15.10.c, rzadki i ładnie .. Krzyż Zasługi Wojsk Litwy Środkowej 1922, brąz, 43x43 mm, wstążka, Stela 15.10.c, rzadki i ładnie ..
1107 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
Krzyż Zasługi Wojsk Litwy Środkowej 1922, brąz, 43x43 mm, wstążka, Stela 15.10.c, rzadki i ładnie zachowany
500 zł
1 250 zł
medal Za ratowanie ginących, srebro, na rancie punca, 35 mm, wstążka, rzadki i ładnie zachowany medal Za ratowanie ginących, srebro, na rancie punca, 35 mm, wstążka, rzadki i ładnie zachowany
1108 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
medal Za ratowanie ginących, srebro, na rancie punca, 35 mm, wstążka, rzadki i ładnie zachowany
600 zł
620 zł
Złoty Krzyż Zasługi, mosiądz złocony, na odwrocie numer 241, emalia, 40x40 mm, wstążka
1109 RZECZPOSPOLITA POLSKA na EMIGRACJI 1939-1990
250 zł
560 zł
Srebrny Krzyż Zasługi, mosiądz srebrzony, na odwrocie punca SO, emalia, 40x40 mm, wstążka
1110 RZECZPOSPOLITA POLSKA na EMIGRACJI 1939-1990
250 zł
medal Wojska wraz z legitymacjami nadany po raz I, II i III chorążemu Władysławowi Prządce 8.08.19.. medal Wojska wraz z legitymacjami nadany po raz I, II i III chorążemu Władysławowi Prządce 8.08.19..
1111 RZECZPOSPOLITA POLSKA na EMIGRACJI 1939-1990
medal Wojska wraz z legitymacjami nadany po raz I, II i III chorążemu Władysławowi Prządce 8.08.1949, medal na wstążce, brąz 35 mm,
150 zł
odznaka pamiątkowa ukończenia Mikołajewskiej Akademii Sztabu Generalnego, srebro, 57x43 mm, punce,..
1112 ROSJA
odznaka pamiątkowa ukończenia Mikołajewskiej Akademii Sztabu Generalnego, srebro, 57x43 mm, punce, złocenia, na srebrnej podkładce oznaczenie producenta
500 zł
1 200 zł
Order Rewolucji Październikowej, srebro, 43x43 mm, numer 55603, emalia, wstążka
1113 ROSJA SOWIECKA
350 zł
280 zł
Order Robotniczego Czerwonego Sztandaru typ 3, srebro, 47x37 mm, numer 569341, emalia, wstążka
1114 ROSJA SOWIECKA
150 zł
Order Znak Poczeta, typ 3, srebro, 50x33 mm, numer 254045, emalia, wstążka
1115 ROSJA SOWIECKA
150 zł
Order Trudowaja Sława, klasa 3, srebro, 47x41 mm, numer 137155, emalia, wstążka
1116 ROSJA SOWIECKA
150 zł
160 zł
Order Materińskaja Sława, klasa 3, srebro, 41x31 mm, wstążka
1117 ROSJA SOWIECKA
125 zł
150 zł
Order Czerwonego Sztandaru typ 2, srebro, 45x36 mm, numer 362024, emalia, wstążka
1118 ROSJA SOWIECKA
150 zł