Aukcja nr 29

USD/PLN: 3.800 | EUR/PLN: 4.600 | data: 06-12-2003
Jesteś w: A29  LITERATURA
1285 F. Borchardt- Münzstempel der Stadt Danzig, 20 str. Gdańsk 1905, oprawa kartonowa
60 zł
48 zł
1286 B. Demel- Liczmany mennicze zwane podskarbiówkami, 32 str., 6 tablic, Kraków 1911, oprawa kartonowa
200 zł
380 zł
1287 R. Grodecki- Mincerze w wcześniejszym średniowieczu polskim, 54 str., Kraków 1921, twarda oprawa, nieaktualne pieczątki własnościowe
100 zł
80 zł
1288 M. Gumowski- Podręcznik numizmatyki polskiej, 296 str., 80 tablic, Kraków 1914, twarda oprawa, dużo notatek w tekście, mocno używana
200 zł
1289 M. Gumowski, Mennica wileńska w XVI i XVII wieku, 200 str., 18 tablic, Warszawa 1921, twarda oprawa, zapiski w tekście, blok książki luźny
200 zł
210 zł
1290 R. Mękicki- O medalu na cześć Jędrzeja hr. Zamojskiego, 18 str., 1 tablica, Lwów 1926, oprawa kartonowa
60 zł
48 zł
1291 Mikocki kolekcja- Catalogue d’une grande et tr¯s belle Collection de Monnaies..par Leon Mikocki, 188 str., 5 tablic, Wiedeń 1850, oprawa półskórek z tłoczeniami, ładn..
1 000 zł
920 zł
1292 F. Piekosiński - O monecie i stopie menniczej w Polsce XIV i XV wieku, 320 + 26 str., 7 tablic, Kraków 1878, twarda oprawa
200 zł
380 zł
1293 SBV- Gold- und Silbermünzen, Auktion 17, Basel 27/28 Januar 1987, 350 str., 2026 pozycji, ciekawy zestaw monet polskich, twarda oprawa
80 zł
140 zł
1294 Sotheby’s - Zurich 1 July 1982, The Brand Collection Part I, 377 pozycji, ilustracje w tekście, ciekawy zestaw monet i medali polskich
100 zł
80 zł
1295 K. Stronczyński- Pieniądze Piastów od czasów najdawniejszych do roku 1300, 375 str., ilustracje w tekście, brak wszystkich tablic, Warszawa 1847, oryginalne okładki k..
200 zł
160 zł
1296 K. Stronczyński- Dawne monety polskie dynastyi Piastów i Jagiellonów, część III, Piotrków 1885, 244 str., ilustracje w tekście, brak 13 tablic z wizerunkami monet, be..
100 zł
1297 The Styka Collection, Coin Galleries- Coins of Europe and the United States, New York 1962, 4 str. 13 tablic, dobra odbitka kserograficzna, twarda oprawa, bardzo ciek..
100 zł
1298 I. Zagórski- Pieczęć majestatyczna i dyplomatyczna Przemysława II, 8 stron i 1 tablica z wizerunkiem pieczęci, 1845, egzemplarz z Biblioteki Rudolfa Mękickiego we Lwo..
80 zł
64 zł