Aukcja nr 21

USD/PLN: 4.440 | EUR/PLN: 4.216 | data: 03-06-2000
Jesteś w: A21  MEDALE  ROSJA
żeton koronacyjny Katarzyny II 1762 r., Aw: Pod koroną napis poziomy, Rw: Pod Okiem Opatrzności ko.. żeton koronacyjny Katarzyny II 1762 r., Aw: Pod koroną napis poziomy, Rw: Pod Okiem Opatrzności ko..
861 ROSJA
żeton koronacyjny Katarzyny II 1762 r., Aw: Pod koroną napis poziomy, Rw: Pod Okiem Opatrzności korona carska w napis w odcinku, napis w otoku, srebro 20 mm
150 zł
200 zł
medal nagrodowy za podbicie Czeczeni i Dagestanu 1859 r., Aw: Monogram Aleksandra II pod koroną, R.. medal nagrodowy za podbicie Czeczeni i Dagestanu 1859 r., Aw: Monogram Aleksandra II pod koroną, R..
862 ROSJA
medal nagrodowy za podbicie Czeczeni i Dagestanu 1859 r., Aw: Monogram Aleksandra II pod koroną, Rw: Napis w otoku, daty 1857, 1858 i 1859, Czepurnow 597, srebro 27 m..
III-
VF-
100 zł
złoty medal nagrodowy za prace przy zalesianiu, Aw: Napis poziomy i napis w otoku, Rw: Drzewo a po.. złoty medal nagrodowy za prace przy zalesianiu, Aw: Napis poziomy i napis w otoku, Rw: Drzewo a po..
863 ROSJA
złoty medal nagrodowy za prace przy zalesianiu, Aw: Napis poziomy i napis w otoku, Rw: Drzewo a pod nim narzędzia rolnicze wokół wieniec z liści dębowych, złoto 52 mm..
5 000 zł
5 300 zł
medal nagrodowy za wyprawę do Chin 1900-1901 r., Aw: Monogram Mikołaja II pod koroną, Rw: Napis w .. medal nagrodowy za wyprawę do Chin 1900-1901 r., Aw: Monogram Mikołaja II pod koroną, Rw: Napis w ..
864 ROSJA
medal nagrodowy za wyprawę do Chin 1900-1901 r., Aw: Monogram Mikołaja II pod koroną, Rw: Napis w otoku, poziomo 1900-1901, Czepurnow 939, srebro 27 mm, zawieszka
100 zł
80 zł
medal nagrodowy za udział w wojnie rosyjsko-japońskiej 1904-1905 r., Aw: Pod Okiem Opatrzności dat.. medal nagrodowy za udział w wojnie rosyjsko-japońskiej 1904-1905 r., Aw: Pod Okiem Opatrzności dat..
865 ROSJA
medal nagrodowy za udział w wojnie rosyjsko-japońskiej 1904-1905 r., Aw: Pod Okiem Opatrzności daty 1904-1905, Rw: Napis poziomy, Czepurnow 958, brąz 28 mm, uszko, pa..
100 zł
medal nagrodowy Ministerstwa Finansów, Aw: Głowa Mikołaja II w lewo i napis w otoku, Rw: Napis w w.. medal nagrodowy Ministerstwa Finansów, Aw: Głowa Mikołaja II w lewo i napis w otoku, Rw: Napis w w..
866 ROSJA
medal nagrodowy Ministerstwa Finansów, Aw: Głowa Mikołaja II w lewo i napis w otoku, Rw: Napis w wieńcu dębowym, brąz 51 mm, patyna
150 zł
200 zł