Aukcja nr 21

USD/PLN: 4.440 | EUR/PLN: 4.216 | data: 03-06-2000
Jesteś w: A21  MEDALE  FRANCJA
medal niedatowany XVII wiek (?), Aw: Dwie kobiety trzymające ukoronowany herb Francji i napis PIET.. medal niedatowany XVII wiek (?), Aw: Dwie kobiety trzymające ukoronowany herb Francji i napis PIET..
852 FRANCJA
medal niedatowany XVII wiek (?), Aw: Dwie kobiety trzymające ukoronowany herb Francji i napis PIETATE ET IVSTITIA, Rw: Rycerz w stroju rzymskim pomiędzy dwoma kolumna..
100 zł
853 FRANCJA
medal autorstwa Jeuffroy wybity z okazji ustanowienia pokoju wewnętrznego i zewnętrznego w 1802 r., Popiersia trzech konsuli w prawo i napis w otoku, u dołu sygn. JEU..
2 000 zł