Aukcja 21 / 829

USD/PLN: 4.440 | EUR/PLN: 4.216 | data: 03-06-2000
Jesteś w: A21  MEDALE  POLSKA

medal Jana Dekerta 1891 r. sygn. Lauer (medalier norymberski), Aw

Numer: 829
Opis: POLSKA. medal Jana Dekerta 1891 r. sygn. Lauer (medalier norymberski), Aw; Popiersie na wprost i napis w otoku JAN DEKERT PREZYDENT M. WARSZAWY, pod popiersiem W R.1789, Rw: Czteropolowa tarcza herbo- wa pod koroną, niżej herb Krakowa i napis w otoku W STULETNIĄ ROCZNICĘ NADANIA PRAW MIAS- TOM POLSKIM 18 KWIETNIA R.1791, H-Cz.10461/3879a, brąz 50 mm, patyna, medal wybity na pamiątkę Sejmu Czteroletniego
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 03-06-2000
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: 350 zł
Ilość odsłon: 839