Aukcja nr 19

USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
Jesteś w: A19  MEDALE
835 POLSKA
300 zł
310 zł
836 POLSKA
Władysław IV Waza- medal z serii królewskiej autorstwa Witolda Korskiego 1981 r., Aw: Awers talara Władysława IV, wokół łańcuch z Orderem Złotego Runa, u góry daty 16..
300 zł
310 zł
837 POLSKA
Stanisław August Poniatowski- medal z serii królewskiej autorstwa Witolda Korskiego 1982 r., Aw: Moneta w kwadracie, u góry monogram królewski, po bokach daty 1764 17..
St. Lustrz.
300 zł
400 zł
838 POLSKA
Władysław Wygnaniec- medal z serii królewskiej autorstwa Witolda Korskiego 1982 r., Aw: Awers denara \Książe z mieczem, wokół stylizowany napis VLODIZLAVS
300 zł
310 zł
839 BELGIA
medal sygnowany P. Brarche (lub Brarke) wybity z okazji 75- lecia Belgii, Aw: Kobieta z gałązkami w dłoniach, z prawej sygn., Rw: Daty 1830- 1905, napis w otoku: INDE..
II/III
EF/VF
300 zł
840 CZECHY
medal wybity z okazji II Międzynarodowej Wystawy Farmaceutycznej w Pardze 1896 r, sygnowany Pekarek, Aw: Siedzą- ca kobieta i napis w otoku: HONORI ET MERITO, u dołu:..
200 zł
841 FRANCJA
medal z okazji stracenia Marii Antoniny w 1793 r., Aw: Popiersie królowej w lewo i napis w otoku: MARIA ANTOINETTE REINE DE FRANCE, u dołu AS (Abraham Abramson ?), Rw..
II/III
EF/VF
150 zł
842 FRANCJA
medal nagrodowy sygn., Desaide, Aw: Głowa kobieca w wieńcu z kłosów w lewo i napis: REPUBLIQUE FRANCAISE, u dołu DESAIDE, Rw: W wieńcu z głów zwierząt domowych i narz..
II/III
EF/VF
100 zł
843 NIEMCY
medal na 200-lecie Wyznania Augsburskiego 1730 r., sygn. S.D. (Siegmund Dockler ?), Aw: Dwaj stojący duchowni z księgą z literami AC, w otoku napis: IVBILANT IVBILANT..
700 zł
844 NIEMCY
medal wybity w 1783 r. z okazji odnowienia przemysłu jedwabniczego w Prusach, Aw: Popiersie Fryderyka II w lewo i napis: FRIDERICUS INSTAVRATOR (odnowiciel), Rw: Kobi..
200 zł
520 zł
845 NIEMCY
żeton karciany, Aw: Lis i kruk- scena z bajki Lafontaine' a, u dołu litera L, Rw: U góry poziomy napis: LIST GIEBT DEN TRICK; w dwóch dolnych polach 4 kulki i czwórk..
I/II
UNC/EF
100 zł
130 zł
846 ROSJA
medalik z okazji śmierci Piotra I- 1725 r., Aw; Trumna z koroną pod baldachimem z koroną i napis w odcinku, Rw: Napis poziomy i data, srebro 21 mm, 2.79 g., korozja
75 zł
160 zł
847 ROSJA
medalik koronacyjny Katarzyny II 1762 rr., Aw: Korona carska w promieniach i napis w otoku: CEHT. 28 .,Rw: Na- pis poziomy, Fr.120 (dukat), srebro 20 mm, 2.60 g. patyna
75 zł
170 zł
848 ROSJA
medal na zawarcie pokoju z Turcją 1774 r., Aw: Siedząca kobieta z gałązką w dłoni i z rogiem obfitości, napis w otoku, Rw: Kaduceusz i dwie gałązki, napis w otoku. Fr..
100 zł
100 zł
849 ROSJA
medal nagrodowy za najlepszego konia chłopskiego sygn. Lialin, Aw: Popiersie Aleksandra II w prawo i napis w otoku, sygn. na szyi: LIALIN R., Rw: Napis poziomy: , nap..
400 zł
520 zł
850 ROSJA
szkolny medal nagrodowy za postępy w nauce, Aw: Orzeł carski, Rw: Stojąca kobieta z kagankiem i wieńcem, z boku sówka, globus i książka, u góry: , srebro 42 mm, 25.50..
150 zł
120 zł
851 ROSJA
medal nagrodowy za produkcję rolną sygn. przez Klepikowa i Kuczkina, Aw: Krowa na tle narzędzi rolniczych i napis w otoku: , Rw: W wieńcu z płodów rolnych napis pozio..
100 zł
80 zł
852 ROSJA
medal nagrodowy autorstwa L. Steinmana za pracowitość i kunszt, Aw: Głowa Aleksandra III w prawo i napis, Rw: W wień- cu dębowym napis poziomy: , grawerowana dedykacj..
300 zł
240 zł
853 ROSJA
medal z okazji wzniesienia pomnika wojen tureckich, Aw: W wieńcu z liści laurowych i dębowych popiersia Aleksandra II i Aleksandra III, napisy w otoku, Rw: Pomnik w k..
300 zł
240 zł
854 ROSJA
medal nagrodowy za produkcję rolniczą, Aw: Zwierzęta domowe na tle płodów rolnych i narzędzi i napis w otoku, Rw: W wieńcu z liści płodów rolnych napis poziomy, srebr..
1 000 zł
1 250 zł