Watykan, 80. urodziny, 1956

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 22:44:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Watykan, 80. urodziny, 1956

Watykan, 80. urodziny, 1956

Licytuj
433109
Opis: Watykan - Pius XII (1939–1958), 80. urodziny, 1956, Rzym, Aw: Popiersie w lewo, na dole sygnatura Z, po prawej MIS / TRV / ZZI, PIVS • XII • PONTIFEX • MAXIMVS • ANNO • MCMLVI, Rw: Pod trzema arkadami alegrorie Sprawiedliwości, Miłosierdzia i Pokoju, u góry IVSTITIA • CARITAS • PAX, IVSTITI - AE • VINDEX • CARIT - ATIS • ALTOR • POPVI - ORVM • PROVEHIT - • PACEM, projektował Aurelio Mistruzzi
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 44.0 mm, 36.84 g, patyna

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 10