Watykan, Encyklika Acerbo Nimis, 1906
Zakończenie: 05-02-2026 22:43:40
Licytuj| Numer: |
433108
| Opis: | Watykan - Pius X (1903–1914), Encyklika Acerbo Nimis, 1906, Rzym, Aw: Popiersie w lewo, na dole sygnatura BIANCHI, PIVS • X • PONT • - MAX • AN • III •, Rw: Jezusz w łodzi, przemawiający do wiernych, CATECHESIS • TRADITIO / LEGIBVS • FIRMATA, w odcinkuSEDENS • DOCEBAT / DE • NAVICVLA • TVRBAS / LVC • V • 3 •, projektował Francesco Bianchi |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 43.7 mm, 34.84 g, rysy, drobne uszkodzenia obrzeża |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 19