Watykan, Rok Jubileuszowy, 1900
Zakończenie: 05-02-2026 22:43:20
Licytuj| Numer: |
433111
| Opis: | Watykan - Leon XIII (1878–1903), Rok Jubileuszowy, 1900, Aw: Popiersie papieża w lewo, na dole sygnatura BIANCHI, LEO • XIII • PONT • - MAX • AN • XXII; Rw: Ołtarz, za którym Chrystus w obłoku, na dole AN • MCM, VENITE • AD • ME • OMNES - HAEC • EST • PORTA • DOMINI |
| Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz, 30.3 mm, 12.31 g, patyna |
| Literatura: | Slg. Wurzbach 5014 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 10