Watykan, Rok Jubileuszowy, 1900

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 22:43:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
433111
Opis: Watykan - Leon XIII (1878–1903), Rok Jubileuszowy, 1900, Aw: Popiersie papieża w lewo, na dole sygnatura BIANCHI, LEO • XIII • PONT • - MAX • AN • XXII; Rw: Ołtarz, za którym Chrystus w obłoku, na dole AN • MCM, VENITE • AD • ME • OMNES - HAEC • EST • PORTA • DOMINI
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 30.3 mm, 12.31 g, patyna
Literatura: Slg. Wurzbach 5014

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 10