Watykan, Drzwi święte, 1975

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 22:43:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Watykan, Drzwi święte, 1975

Watykan, Drzwi święte, 1975

Licytuj
433112
Opis: Watykan - Paweł VI (1963–1978), Drzwi święte, 1975, Aw: Popiersie w prawo, na dole sygnatura DAMIANO COLOMBO & FIGLI • C. MINA •, PAULUS VI - PONT • MAX •, Rw: Drzwi Święte, po bokach dwie gałązki oliwne, na dole ANNO JUBILAEI / MCMLXXV
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro ??, 51.2 mm, 60.97 g, drobne uszkodzenia obrzeża

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 13