Watykan, Drzwi święte, 1975
Zakończenie: 05-02-2026 22:43:00
Watykan, Drzwi święte, 1975
Licytuj| Numer: |
433112
| Opis: | Watykan - Paweł VI (1963–1978), Drzwi święte, 1975, Aw: Popiersie w prawo, na dole sygnatura DAMIANO COLOMBO & FIGLI • C. MINA •, PAULUS VI - PONT • MAX •, Rw: Drzwi Święte, po bokach dwie gałązki oliwne, na dole ANNO JUBILAEI / MCMLXXV |
| Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro ??, 51.2 mm, 60.97 g, drobne uszkodzenia obrzeża |
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 13