Watykan (Państwo Kościelne), 5 lirów, 1929
Zakończenie: 05-02-2026 22:40:00
Licytuj| Numer: |
433472
| Opis: | Watykan (Państwo Kościelne) - Pius XI (1922–1939), 5 lirów, 1929, Rzym |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Berman 3355 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 15