Watykan (Państwo Kościelne), 5 lirów, 1929

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 22:40:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
433472
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Pius XI (1922–1939), 5 lirów, 1929, Rzym
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Berman 3355

Cena aktualna: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 15