Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 cent, 1852
Zakończenie: 05-02-2026 22:38:40
Licytuj| Numer: |
433107
| Opis: | Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 cent, 1852, Filadelfia, typ Young Head |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | KM 67 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 4