Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 cent, 1847

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 22:38:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
433105
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 cent, 1847, Filadelfia, typ Young Head
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: KM 67

Cena aktualna: 80 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 8