Rosja, 50 kopiejek, 1912 (Э•Б)
Zakończenie: 05-02-2026 22:35:40
Licytuj| Numer: |
433149
| Opis: | Rosja - Mikołaj II (1894–1917), 50 kopiejek, 1912 (Э•Б), Petersburg |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Bitkin 91, Kazakov 417 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 9