Rosja, 50 kopiejek, 1912 (Э•Б)

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 22:35:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
433149
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), 50 kopiejek, 1912 (Э•Б), Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 91, Kazakov 417

Cena aktualna: 85 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 9