Niemcy, talar pamiątkowy, 1659

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 22:32:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
433350
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Jan Jerzy II (1656–1680), talar pamiątkowy, 1659, Drezno, wybity na pamiątkę śmierci matki księcia Magdaleny Sybilli
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowana rzadka moneta, egzemplarz z kolekcji Virgila M. Branda w pamiątkowym pudełku z inskrypcją , w opakowaniu firmy NGC nr 2863490-005 z oceną AU53
Literatura: Davenport 7615, Clauss/Kahnt 503, Slg. Merseburger 1140, Schnee 906

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 5 400 zł
Cena szacunkowa: 9 000 zł
Ilość odsłon: 19