Niemcy, talar pamiątkowy, 1659
Zakończenie: 05-02-2026 22:32:00
Licytuj| Numer: |
433350
| Opis: | Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Jan Jerzy II (1656–1680), talar pamiątkowy, 1659, Drezno, wybity na pamiątkę śmierci matki księcia Magdaleny Sybilli |
| Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna, ładnie zachowana rzadka moneta, egzemplarz z kolekcji Virgila M. Branda w pamiątkowym pudełku z inskrypcją , w opakowaniu firmy NGC nr 2863490-005 z oceną AU53 |
| Literatura: | Davenport 7615, Clauss/Kahnt 503, Slg. Merseburger 1140, Schnee 906 |
Cena wywoławcza: 5 400 zł
Cena szacunkowa: 9 000 zł
Ilość odsłon: 19