Niemcy, talar, 1849
Zakończenie: 05-02-2026 22:29:00
Niemcy, talar, 1849
Licytuj| Numer: |
433348
| Opis: | Niemcy - Frankfurt – miasto, talar, 1849, Frankfurt, Iohann Wolfgang von Goethe - 100. rocznica urodzin |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | nakład 8.500 sztuk, patyna , w opakowaniu firmy PCGS nr 282847.65/50461715 z oceną MS65 |
| Literatura: | AKS 41, Davenport 646, J.-F. 1206, Thun 137 |
Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość odsłon: 14