Niemcy, talar, 1849

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 22:29:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Niemcy, talar, 1849

Niemcy, talar, 1849

Licytuj
433348
Opis: Niemcy - Frankfurt – miasto, talar, 1849, Frankfurt, Iohann Wolfgang von Goethe - 100. rocznica urodzin
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: nakład 8.500 sztuk, patyna , w opakowaniu firmy PCGS nr 282847.65/50461715 z oceną MS65
Literatura: AKS 41, Davenport 646, J.-F. 1206, Thun 137

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość odsłon: 14