Niemcy, talar, 1643 (Glockenthaler)
Zakończenie: 05-02-2026 22:27:40
Licytuj| Numer: |
433346
| Opis: | Niemcy - Brunszwik-Wolfenbüttel - August Młodszy (1635–1666), talar, 1643 (Glockenthaler), Zellerfeld, Aw: Półpostać władcy w lewo, w zbroi, AUGUSTUS HERTZOG ZU BRAUNS U LUN, Rw: Dzwon, po bokach TAN - DEM, wewnątrz W A I D I R oraz E, poniżej M VII B 13, w otoku ALLES MIT BEDACHT ANO 1643 |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 28.44 g, patyna |
| Literatura: | Davenport 6373, Welter 814 |
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 14