Niemcy, talar, 1643 (Glockenthaler)

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 22:27:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
433346
Opis: Niemcy - Brunszwik-Wolfenbüttel - August Młodszy (1635–1666), talar, 1643 (Glockenthaler), Zellerfeld, Aw: Półpostać władcy w lewo, w zbroi, AUGUSTUS HERTZOG ZU BRAUNS U LUN, Rw: Dzwon, po bokach TAN - DEM, wewnątrz W A I D I R oraz E, poniżej M VII B 13, w otoku ALLES MIT BEDACHT ANO 1643
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.44 g, patyna
Literatura: Davenport 6373, Welter 814

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 14