Niemcy, talar, 1784

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 22:27:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Niemcy, talar, 1784

Niemcy, talar, 1784

Licytuj
433339
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Ansbach - Krystian Fryderyk Karol Aleksander (1757–1791), talar, 1784, Schwabach
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.88 g, patyna
Literatura: Davenport 2026, Slg. Wilm. 1113 var.

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 15