Austria, talar, 1616

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 22:24:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Austria, talar, 1616

Austria, talar, 1616

Licytuj
433352
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Marek Sitticus graf Hohenems (1612–1619), talar, 1616, Salzburg, Aw: Tarcza herbowa, powyżej kapelusz z chwostami, MARCVS SITTICVS D G AR EPS SAL AP SE LE, Rw: Święty Rupert siedzący na tronie, trzymający beczkę soli i pastorał, SANCTVS RVDBERTVS EPS SALISBVRG 1616
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.90 g, rzadki i bardzo ładny, patyna
Literatura: Davenport 3492, Probszt 967, Zöttl 1163

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość odsłon: 20