Austria, talar, 1616
Zakończenie: 05-02-2026 22:24:00
Austria, talar, 1616
Licytuj| Numer: |
433352
| Opis: | Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Marek Sitticus graf Hohenems (1612–1619), talar, 1616, Salzburg, Aw: Tarcza herbowa, powyżej kapelusz z chwostami, MARCVS SITTICVS D G AR EPS SAL AP SE LE, Rw: Święty Rupert siedzący na tronie, trzymający beczkę soli i pastorał, SANCTVS RVDBERTVS EPS SALISBVRG 1616 |
| Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 28.90 g, rzadki i bardzo ładny, patyna |
| Literatura: | Davenport 3492, Probszt 967, Zöttl 1163 |
Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość odsłon: 20