Austria, 3 krajcary, 1698 GE
Zakończenie: 05-02-2026 22:23:20
Austria, 3 krajcary, 1698 GE
Licytuj| Numer: |
433456
| Opis: | Austria - Leopold I (1657–1705), 3 krajcary, 1698 GE, Praga |
| Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna, ładnie zachowana moneta |
| Literatura: | Herinek 1465 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 11