Austria, 3 krajcary, 1698 GE

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 22:23:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Austria, 3 krajcary, 1698 GE

Austria, 3 krajcary, 1698 GE

Licytuj
433456
Opis: Austria - Leopold I (1657–1705), 3 krajcary, 1698 GE, Praga
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowana moneta
Literatura: Herinek 1465

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 11