Prusy Książęce (1525–1657), szeląg, 1530

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 22:17:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
433402
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Albert Hohenzollern (1525–1568), szeląg, 1530, Królewiec, końcówki legend PRVSSIE / PRVSSIE
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Neumann 48, Kop. 3759 (R1), Slg Marienburg 1127, Vossberg 1318

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 5