Prusy Książęce (1525–1657), szeląg, 1530
Zakończenie: 05-02-2026 22:17:00
Licytuj| Numer: |
433402
| Opis: | Prusy Książęce (1525–1657) - Albert Hohenzollern (1525–1568), szeląg, 1530, Królewiec, końcówki legend PRVSSIE / PRVSSIE |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Neumann 48, Kop. 3759 (R1), Slg Marienburg 1127, Vossberg 1318 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 5