Polska, 500 złotych, 1976
Zakończenie: 05-02-2026 22:04:00
Polska, 500 złotych, 1976
Licytuj| Numer: |
433299
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 500 złotych, 1976, Warszawa, Tadeusz Kościuszko /głowa w prawo/, PRÓBA NIKIEL |
| Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | nikiel, nakład 500 sztuk, niewielkie uszkodzenia w tle |
| Literatura: | Parchimowicz P454b |
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 4