Polska, 20 złotych, 1979
Zakończenie: 05-02-2026 21:59:40
Polska, 20 złotych, 1979
Licytuj| Numer: |
423626
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 20 złotych, 1979, Warszawa, Pomnik-Szpital Centrum Zdrowia Dziecka, wypukły napis PRÓBA |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | miedzionikiel, nakład 30.000 sztuk, stemple lustrzane, moneta w czerwonym pudełku NBP, patyna |
| Literatura: | Parchimowicz P313a |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 6