Polska, 10 złotych, 1966
Zakończenie: 05-02-2026 21:56:40
Polska, 10 złotych, 1966
Licytuj| Numer: |
433318
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 10 złotych, 1966, Warszawa, Tadeusz Kościuszko |
| Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | miedzionikiel, patyna |
| Literatura: | Parchimowicz 225c |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 8