Polska, 10 złotych, 1933

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 21:51:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Licytuj
433465
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko czyszczone, patyna na rewersie
Literatura: Parchimowicz 120c

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 8