Polska, 3/4 rubla = 5 złotych, 1837 Н-Г
Zakończenie: 05-02-2026 21:49:40
Licytuj| Numer: |
433461
| Opis: | Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), 3/4 rubla = 5 złotych, 1837 Н-Г, Petersburg, wariant z ogonem Orła z 9 piórami, 3 żołędzie po pierwszej kępce z prawej strony |
| Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna, na rewersie graffiti |
| Literatura: | Bitkin 1104, Plage 359, Kuriański Z5P.37.3.b, Berezowski 10 zł |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 17