Polska, 3/4 rubla = 5 złotych, 1837 Н-Г

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 21:49:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
433461
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), 3/4 rubla = 5 złotych, 1837 Н-Г, Petersburg, wariant z ogonem Orła z 9 piórami, 3 żołędzie po pierwszej kępce z prawej strony
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, na rewersie graffiti
Literatura: Bitkin 1104, Plage 359, Kuriański Z5P.37.3.b, Berezowski 10 zł

Cena aktualna: 180 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 17