Polska, 3 grosze, 1816 B

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 21:49:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, 3 grosze, 1816 B

Polska, 3 grosze, 1816 B

Licytuj
433490
Opis: Polska - Zabór pruski - Wielkie Księstwo Poznańskie - Fryderyk Wilhelm III (1797–1840), 3 grosze, 1816 B, Wrocław
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: korozja, ciemna patyna, rzadki typ
Literatura: Iger WKP.16.2.b, Olding 158, Plage 60, Slg Marienburg 4943, Schrötter 265

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 13