Polska, 3 grosze, 1816 B
Zakończenie: 05-02-2026 21:49:20
Polska, 3 grosze, 1816 B
Licytuj| Numer: |
433490
| Opis: | Polska - Zabór pruski - Wielkie Księstwo Poznańskie - Fryderyk Wilhelm III (1797–1840), 3 grosze, 1816 B, Wrocław |
| Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
| Dodatkowe informacje: | korozja, ciemna patyna, rzadki typ |
| Literatura: | Iger WKP.16.2.b, Olding 158, Plage 60, Slg Marienburg 4943, Schrötter 265 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 13