Polska, 1 złoty, 1818 IB

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 21:49:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, 1 złoty, 1818 IB

Polska, 1 złoty, 1818 IB

Licytuj
433491
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Aleksander I (1801–1825), 1 złoty, 1818 IB, Warszawa
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładny jak na ten typ monety
Literatura: Bitkin 842, Plage 62, Berezowski 1.50 zł

Cena aktualna: 300 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 25