Polska, 1 złoty, 1818 IB
Zakończenie: 05-02-2026 21:49:00
Polska, 1 złoty, 1818 IB
Licytuj| Numer: |
433491
| Opis: | Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Aleksander I (1801–1825), 1 złoty, 1818 IB, Warszawa |
| Stan zachowania: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna, ładny jak na ten typ monety |
| Literatura: | Bitkin 842, Plage 62, Berezowski 1.50 zł |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 25