Polska, złotówka, 1766 FS
Zakończenie: 05-02-2026 21:45:00
Polska, złotówka, 1766 FS
Licytuj| Numer: |
433051
| Opis: | Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, złotówka, 1766 FS, Warszawa, duże Orły, dodatkowy loczek w peruce |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
| Literatura: | Parchimowicz SAP 19.a6, Plage 272, Berezowski 1.25 zł |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 24