Polska, złotówka, 1766 FS

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 21:45:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, złotówka, 1766 FS

Polska, złotówka, 1766 FS

Licytuj
433051
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, złotówka, 1766 FS, Warszawa, duże Orły, dodatkowy loczek w peruce
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 19.a6, Plage 272, Berezowski 1.25 zł

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 24