Polska, grosz, 1612

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 21:36:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, grosz, 1612

Polska, grosz, 1612

Licytuj
433024
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, grosz, 1612, Kraków
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 799, Kopicki (ZIIIW) 300

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 6