Polska, grosz, 1612
Zakończenie: 05-02-2026 21:36:00
Polska, grosz, 1612
Licytuj| Numer: |
433024
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, grosz, 1612, Kraków |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Kop. 799, Kopicki (ZIIIW) 300 |
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 6